Darželis tai erdvė, kurioje vaikai praleidžia didelę dienos dalį. Siekiame, kad ne tik įvairūs edukaciniai užsiėmimai, pamokėlės, veiklos,  plėstų vaikų akiratį, lavintų įvairias kompetencijas, bet tuo pačiu kuriame įvairias darželio erdves, kaip galimybę vaikams pabūti skirtingose edukacinėse-kūrybinėse aplinkose.

Darželyje yra įvairių erdvių, orientuotų lavinti skirtingas vaikų kompetencijas, atliepti pagrindinius vaikų poreikius.

 

Darželio kiemo erdvė Didlaukio g. 35

 

 

 

 

 

Darželio kiemo erdvė esanti Didlaukio g. 35 yra puiki vieta vaikų aktyviems žaidimams, edukacinėms veikloms ir darželio šventėms vykti. Dar visai neseniai 2020 m. sausį buvo įrengtas naujas, žaismingas ir modernus modulinis priestatas kuris dar labiau praplėtė darželio vaikų grupių skaičių ir paįvairino kiemo erdvių plotą. Ateityje planuojama dar labiau modernizuoti darželio kiemo erdves kurios remtųsi įvairių aktyvių veiklų ir modernios edukacijos principu.

 

Darželio kiemo erdvė Popieriaus g. 46A

Ši darželio kiemo erdvė esanti Popieriaus g. 46A yra išskirtina tuo, jog ji yra Verkių regioninio parko teritorijoje. Įvairiais metų laikais vaikai turi galimybę už darželio ribų su mokytojomis pasivaikščioti, pakeliauti miško takeliais, patyrinėti saugomos teritorijos augaliją ir gyvūniją. Gintarėlio filiale esančioms keturioms grupėms darželio kiemas yra erdvus ir patogus. Vaikai gali laisvai jaustis aktyvių veiklų, sporto užsiėmimų ir renginių bei darželio švenčių metu. Ateityje taip pat planuojama Darželio kiemą modernizuoti ir atnujinti.

 

Sensorinis kambarys

Darželyje įkurtas kambarys su multisensorine aplinka, skirta skatinti visus pojūčius. Siekiame, kad vaikai galėtų pabūti įdomioje ir stimuliuojančioje aplinkoje, kur galima vaikams fiziškai ir protiškai atsipalaiduoti, patirti neribotas tyrinėjimo galimybes.

 

 

 

 

Interaktyvios grindys

Interaktyvios grindys – šiuolaikiškas ir žaismingas būdas sudominti dabartinius vaikus ir įtraukti juos į mokymosi procesą. Technologija skirta komandiniam vaikučių ugdymui. Dirbdami komandoje, jie semiasi įgūdžių ir žinių vienas iš kito. Be to, interaktyviosioms grindims pritaikytos edukacinės programos yra skirtos lavinti atmintį, regimąjį suvokimą, dėmesį ir, be abejo, gebėjimą susikaupti, kuris yra toks svarbus mažiems vaikams.

 

 

 

 

Darželio bibliotekėlė

Čia sudėti grožinės literatūros kūriniai, enciklopedijos, žurnaliukai. Vaikai ne tik žiūri, skaito knygeles, bet ir bendrauja vieni su kitais, dalijasi savo įspūdžiais, išgyvenimais, linksmomis istorijomis. Tai tokia vieta, kuri leidžia vaikui nusiraminti, kartais pabūti su pačiu savimi ir tiesiog pagalvoti. Bibliotekėlė kiekvienais metais pasipildo naujomis knygomis.

 

 

 

Edukacinis-kūrybinis kampelis koridoriuje

Mūsų darželiui padidėjus ir atsiradus priestatui, atsirado vieta, kurią pritaikėme ir vaikų reikmėms tai edukacinis-kūrybinis kampelis darželio koridoriuje. Čia vaikai gali ne tik jaukiai pasėdėti, paskaityti knygą, bet ir drauge su mokytojomis susikurti naują edukacinę erdvę.

 

 

 

 

 

Sporto aikštynas

Vienas iš pagrindinių vaikų poreikių yra judėjimo poreikis. Pastebėję, kad vaikams trūksta erdvės, kurioje vaikai galėtų kokybiškai sportuoti, užsiimti fizine veikla, įkūrėme sporto aikštyną, kuriame vyksta fizinio lavinimo pamokėlės, įvairūs kiti sportiniai užsiėmimai.

 

 

 

Kupolas

Lauke taip pat atsirado ir puikiai prigijo nauja ir netikėta edukacinė erdvė – kupolas, kuriame vyksta įvairia tematika parodos, įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Džiaugiamės, kad galime daugiau laiko praleisti gryname ore ir atrasti netikėtas erdves tiek vaikams, tiek visai darželio bendruomenei.

 

 

 

 

 

Interaktyvi lenta

Informacinės ir komunikacinės technologijos – efektyvi ir šiuolaikiška mokymo priemonė, kurios naudojimas yra ypač aktualus, siekiant kokybiškos, veiksmingos ir modernios mokymo ir mokymosi proceso kaitos. Tad darželyje taip pat yra galimybė vesti užsiėmimus interaktyvios lentos pagalba. Pamokos tapo dar naujoviškesnės bei įdomesnės.

 

 

 

Close Menu
Font Resize