Laimėjome visi – į „Gintarėlį” atkeliavo „Futboliukas“!
Mūsų darželis dalyvavo konkurse ir tapo Lietuvos futbolo federacijos ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus” (SVIS) projekto „Futboliukas” dalyviais.


PROJEKTO PAGRINDINIS TIKSLAS – naudojant žaidimus ir pedagoginę ,,smagaus futbolo žaidimo koncepciją”, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties, kartu populiarinant futbolą, pritraukiant vaikus ir ugdant įvairiausius jų talentus.
Žaidžiant „Futboliuką“ bei pasitelkiant kūrybiškumą yra ugdomos įvairios kompetencijos, keliami ugdymo tikslai.
SOCIALINIO, EMOCINIO IR ASMENINIO UGDYMO TIKSLAI:

  • 
Pasitikėjimo savimi ir savarankiškumo ugdymas
  • 
Bendravimo skatinimas
  • Pagarbos kitiems ir taisyklių paisymo diegimas
  • Bendradarbiavimas

PAŽINIMO  UGDYMO  TIKSLAI:

  •  Lavinti klausymo įgūdžius
  • 
Lavinti dėmesio koncentraciją
  • 
 Lavinti gebėjimą atpažinti figūras, spalvas, skaičius

Futbolo namais vadinamoje Nacionalinėje futbolo akademijoje 2011 m. sausio 19-20 d. vyko seminaras. Auklėtoja R. Čepienė bei direktorės pavaduotoja ugdymui G.Buivydienė tapo projekto „Futboliukas“ trenerėmis.
Tikimės, kad dalyvavimas projekte „Futboliukas“ mūsų darželio pedagogams, tėveliams ir vaikučiams suteiks naudingos patirties ir džiugių akimirkų.
Apie Nacionalinėje futbolo akademijoje vykusį seminarą publikuotas straipsnis:
http://www.lff.lt/lt/article/futbolo_ziniu_semesi_moterys_is_visos_lietuvos

***

Norime pasidžiaugti, kad darželio ugdytinės įvedė į stadioną FIFA 2014 Pasaulio čempionato atrankos rungtynių žaidėjus.
Dalyvaudami LFF projekte “Futboliukas” turėjome garbės sudalyvauti rugsėjo 7 dieną Lietuvos futbolo federacijos stadione vykusiose FIFA Pasaulio čempionato 2014 atrankos rungtynėse Lietuva – Slovakija. Net šešios „Lašiukų“ grupės ugdytinės kartu su kitų darželių, dalyvaujančių „Futobiuko“ projekte, ugdytinėmis į stadioną įvedė Lietuvos ir Slovakijos rinktinių žaidėjus. Švenčiant Lietuvos futbolo 90 – metį, mergaitės pasipuošė specialiai šiam renginiui skirtais marškinėliais.
{gallery}FIFA,resize_images=1,width_image=1000{/gallery}

***

Darželyje nuolat organizuojami futbolo turnyrai. Darželinukai ne tik žaidžia vieni su kitais, bet kartais tenka garbės žaisti ir su vaikais iš kaimymines mokyklos. Štai keletas akimirkų iš Rudens futboliuko turnyro kartu su Baltupių progimnazijos priešmokyklinukais.
{gallery}futboliukas1,resize_images=1,width_image=1000{/gallery}

Close Menu
Font Resize