“Drugeliai” aplankė Vilniaus geležinkelio muziejų
Lapkričio 9 dieną. Drugelių grupės vaikai vyko į Vilniaus geležinkelių muziejų lauko ekspoziciją. Susipažino su įvairiais traukiniais, sužinojo kokie būna traukiniai, kokį kurą naudoją.
Lapkričio 9 dieną. Drugelių grupės vaikai vyko į Vilniaus geležinkelių muziejų lauko ekspoziciją. Susipažino su įvairiais traukiniais, sužinojo kokie būna traukiniai, kokį kurą naudoją.
Lapkričio 8-12 dienomis vyks Erasmus+ ir eTwinning mainų partnerysčių projekto EcoLogiClimate susitikimas, kuriame dalyvauja Estijos, Turkijos, Italijos ir Ispanijos atstovai. Darželyje lankėsi ir sveikinimo žodį tarė vicemerė Edita Tamašiūnaitė. Tarptautiniai…
"Boružėlių" grupės vaikai, iš gamtinės medžiagos kartu su mokytoja kūrė įvairius ornamentus. Gavosi šaunios mandalos iš gamtinės medžiagos ir erdvinio konstruktoriaus!