Mūsų darželio „Boružėlių“ ir „Ežiukų“ grupės dalyvauja šviečiamosios gyvulininkystės projekte, pagal kurį darželio vaikai yra supažindinami su ūkyje gyvenančiais gyvūnais, jų gyvenimo būdu, nauda žmogui.

      Pagal šį projektą šių metų balandžio 18 - 22 dienomis, visą savaitę dviejų grupių vaikai - "Ežiukų" ir "Boružėlių" keliavo po visas darželio grupes su šviečiamuoju spektakliuku-miuziklu "Jonas turi ūkį". Kiekvienoje grupėje apsilankė vaikai, kurie dainavo šią dainą bei atsinešė savo gamintus ūkio gyvulėlius ir padainavę papasakojo, kokie dar gyvūnai gyvena tvartelyje pas ūkininką Joną. Taip pat po dainelės vaikai prisiminė, kaip „kalba“ ūkininko gyvuliukai, ką mėgsta ėsti ir kartu išmoko dainelę, kuri padeda prisiminti visus ūkio gyvūnus.

      Spektakliukas aplankė 11 grupių, iš viso apie 200 vaikų. Po spektakliuko vaikai, kurie dainavo šią dainelę nuolat ją kartodavo ir tikrai gerai įsiminė, kokie gyvūnai gyvena tvartelyje. Visi kartu sutarėme, kad dabar visi labai norime aplankyti tikrą ūkininką, kuris galėtų parodyti tikrus gyvulėlius.