2018 m. lapkričio 22 d. (ketvirtadienis), 17.30 l/d “Gintarėlis” vyks seminaras tėvams ir globėjams, kurio metu aptarsime, koks vaikų seksualinis elgesys būdingas darželinukams ir yra jiems natūralus, o koks – keliantis nerimą. Kalbėsime, kaip suaugusiems reaguoti situacijose, kurios sutrikdo: pavyzdžiui, kai vaikas nusimauna kelnes ir vaikšto nuogas, kai du vaikai pasislėpę apžiūrinėja vienas kito intymias vietas, kai vaikas bando įsmukti į vonią, kai joje kažkas prausiasi, kai vaikas viešai liečia savo intymias vietas, kai vaikas nenori duoti bučkio seneliams ir pan. Taip pat aptarsime, kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio smurto, kaip kalbėtis apie jų saugumą, kokius principus užtvirtinti, kad vaikai žinotų kaip elgtis, papuolus į bėdą.

Seminaro vieta: l/d „Gintarėlis“ salė

Seminaro trukmė: 17.30 – 19.00

Seminaras skirtas: l/d „Gintarėlį“ lankančių vaikų tėvams ir globėjams

Seminarą veda: l/d „Gintarėlis“ psichologė Jūratė Baltuškienė

Svarbu: Jei turite galimybę, prašome vaikus iš darželio paimti iki seminaro. Jei tokios galimybės nėra, vaikai Jūsų lauks pailgintoje grupėje iki 19 val.

BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI: Vietų skaičius ribotas. Registruotis galima savo grupėje darželyje arba paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/hzu2VKYYuSDdAD3t2