Pasitikdami „Renkuosi mokyti!“ dešimtmetį, 2018 m. lapkričio 8 d. Vilniaus rotušėje mūsų darželio pedagogės Loreta Marcinkevičiūtė, Violeta Paškevičienė, Rasa Čepienė ir Laimutė Girdauskienė dalyvavo konferencijoje Lietuvos švietimo bendruomenei „Mokytojo (ne)standartas“.

Kelių ir būdų, kaip pasiekti kiekvieno vaiko širdį ir protą, kad mokykloje jis patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę, yra daug ir įvairių.  Konferencijos metu pedagogės susipažino su 5 principais, kurie sudaro „Renkuosi mokyti!“ mokytojo standartą. Tai: vizijos turėjimas, bendradarbiavimas su kitais siekiant vizijos, palankios mokymuisi aplinkos kūrimas, strateginis planavimas ir efektyvus darbas, refleksija ir sprendimo priėmimas. Ieškodami, klysdami ir besimokydami jais vadovaujamės jau dešimt metų.

Konferencijos pranešėjai: Aušra Kurienė, „Paramos vaikams centro“ vadovė, Julija Ladygienė, „Renkuosi mokyti!“ programos alumnė, lietuvių k. mokytoja, Vaidas Bacys, Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro vadovas, Solveiga Grudienė, psichologė, „Primum esse“ vadovė. Ypatinga viešnia – švietimo ekspertė Wendy Kopp (JAV), šiuo metu vadovaujanti tarptautinei organizacijai „Teach For All“, kuri jungia panašias programas 48 pasaulio šalyse.