Šių metų gegužės 12 dieną Klaipėdos lopšelyje - darželyje „Gintarėlis“ įvyko penktasis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų  „Gintarėliai“ sambūris. Sambūrio tema „Šventės darželyje: kokios jos yra ir turėtų būti“. Į šį sambūrį atvyko pedagogės iš įvairių Lietuvos miestų: Palangos, Akmenės, Kauno, Mažeikių, Panevėžio, Gargždų, Šilutės, Šiaulių ir Vilniaus.

Sambūrio svečius šeimininkai pasitiko su kūrybine užduotimi, kur kiekvienos įstaigos pedagogės turėjo savaip nuspalvinti tulpės žiedą. Forumas atidarytas muzikiniu vaikų pasveikinimu. Visų įstaigų pedagogės pristatė paruoštus pranešimus. Mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogė A. Skunčikienė ir darželio direktorė L. Bartaškienė taip pat skaitė pranešimą apie tėvelių įsitraukimą į įstaigos šventes. Kaip tėvai drauge su vaikais kuria šventę sau ir kitiems, kuo ši patirtis naudinga ir prasminga įstaigos bendruomenei ir vaikams.

Šio susitikimo tikslas buvo pasidalinti gerąja patirtimi, įgyti naujų kompetencijų bei palaikyti glaudžius ryšius su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis, kurias vienija „Gintarėlių“ vardas.  Forumo uždarymo metu „Gintarėlių“ pereinamasis simbolis – švyturys perduotas Kauno darželio pedagogėms., kur kitais metais įvyks kitas „Gintarėlių“ sambūris.