Mūsų darželio pedagogų komanda dalyvauja keturių valstybių ikimokyklinio ugdymo edukologų - Suomijos, Lenkijos, Lietuvos ir Jungtinės Karalystės parengtame projekte „Naratyvinės žaidimo ir mokymosi erdvės“. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis pagal programos „Erasmus+" dotacijos priemonę.

Šio projekto tikslas gilintis į naratyvinio žaidimo sampratą, žaidimo svarbą vaiko vystymuisi, žaidimo etapus, ugdytojų strategijas padedant vaikams žaisti, o taip pat siekiama tobulinti vaikų žaidimo įgūdžius, kurie gerintų ikimokyklinio ugdymo kokybę, parengiant metodinę medžiagą pedagogams, dirbantiems įvairiose ikimokyklinio ugdymo įstaigose. 

Šio projekto dalyviai yra ir mūsų darželio pedagogės, kurios tobulino savo įgūdžius Suomijoje, Lenkijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Projekto baigtinis etapas vyko Lietuvoje šių metų balandžio 24 - 28 dienomis. Balandžio 26 ir 27 dieną projekto dalyviai atvyko ir į mūsų darželį, kur buvo organizuojamas naratyvinis žaidimas su mūsų darželio vaikais bei finaliniai projekto aptarimai ir tolimesnių perspektyvų numatymas.

Daugiau apie šį projektą galima paskaityti paspaudus šią aktyvią nuorodą.