Štai ir prasidėjo Advento laikotarpis. Drauge su vaikais ir muzikos vadovėmis pasakodami nepaprastą žirafos kelionę pas Kalėdų senelį įžiebėme darželio eglutę, kaip pažadą, kad ir mums po ilgo Adventinio laikotarpio pavyks susitikti su Kalėdų seneliu. O to mes juk taip laukiame!

   Ar jau bandėte suskaičiuoti, kiek liko dienelių iki TOS didelės ir paslaptingos šventės, iki Kalėdų? Ne? O mes darželyje drauge su visais vaikučiais skaičiuojame...

   ... Mažieji nykštukai kasdien kiekvienai grupei atneša po laiškelį į didžiulį darželio Advento kalendorių, kuriame kaskart vis kitas bičiulis mums papasakoja nepaprastą istoriją apie pasaulio stebuklus, stebuklingą Kūčių naktį, apie tai, kas yra Adventas, kokia jo prasmė. Juk tai yra rimties, dvasinio apsivalymo ir gerumo metas. Tai metas, kai po ilgiausios nakties sugrįžta šviesa.

   O, kad švenčių laukti būtų smagiau, vaikučių ir tėvelių gaminti nykštukai puošia darželio koridorius, primindami, kad tik drauge galime sukurti šventę sau ir kitiems.

  Štai tokie maži stebuklėliai vyksta mūsų darželyje. O dar kiek įdomių knygelių apie Kalėdas, apie laukimą turime perskaityti, kiek vakarų susėsti drauge prie Adventinių žvakelių ir pasikalbėti apie tai, kaip jaučiamės, kaip laukiame ir kuo tikime.

Linkime ir Jums, gėrėtis, stebėtis ir laukti drauge TOS nepaprastos nakties.

Prasmingo ir jaukaus Jums laukimo!