„Milžiniška kariuomenė nusprendė užgrobti žmoniją… Armijos strategija klastinga – būti nematomais ir slėptis daiktuose, kuriuose galėtų būti mikrobai.“ Taip linksmai ir vaikams suprantamai startavo projektas „Bakterijų tramdytojai 2016“, kurio dalyviais tapome ir mes.

Tai smagus projektas vaikams, formuojantis vaikų asmens higienos įgūdžius bei padedantis susipažinti su plika akimi nematomu pasauliu.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistė, atvykusi į mūsų darželį vaikams smagiai papasakojo apie plika akimi nematomą pasaulį. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo, kokių būna bakterijų, kaip jos patenka pas žmogų ir ant kokių daiktų dažniausiai galima jas surasti bei ką daryti, kad nugalėtum milžinišką virusų ir bakterijų kariuomenę?

Kiekvienas dalyvis gavo ženkliuką, kuris liudija, kad tikrasis „bakterijų tramdytojas“ žino, kad –  muilas, vanduo ir švara gali nugalėti net ir didžiausią mikrobų armiją.

Tikimės, kad nuo šiol vaikai tikrai nepamirš plauti rankyčių ir bus tikrai verti „bakterijų tramdytojo“ vardo.

Projekto dalyviais tapo priešmokyklinių grupių vaikai, bet pavasarį tikimės, kad su šiuo projektu susipažins ir visas mūsų darželis.