Minint vasario 16 –ąją, mūsų darželyje vyko vaikų raiškiojo skaitymo talentų diena „Skambiausi žodžiai iš vaiko širdelės". Mažieji sekė pasakas, porino sakmes, šoko, dainavo. džiugino visus atėjusius savo meistriškumu.
Tokie renginiai puiki galimybė puoselėti vaikų tautinę savimonę, pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą, pasididžiavimą ir pagarbą savo šaliai, tautai, kultūrai, kalbai. Puiki galimybė siekti ugdyti vaikų komunikabilumą, kūrybiškumą, sugebėjimą atskleisti savo  artistinius gebėjimus.
Konkursas vyko dviem etapais. Pirmame etape grupėse dalyvavo visi norintys vaikai.
Antrame etape, grupėse atrinkti geriausi, buvo kviečiami į salę, kur pogrupiais suskirstytose grupėse,  mažieji ugdytiniai dvi dienas sveikino savo šalį gimtadienio proga.
Pasakorius vertino komisijos nariai – vaikai, tėvai, pedagogai. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas skaitovo gebėjimui įtaigiu žodžiu, intonacija, emocija perteikti kūrinį, Žavu buvo grožėtis vaikų meniniais gebėjimais: visi stengėsi įtaigiai, originaliai pasekti pasirinktą literatūros kūrinėlį. Visus žavėjo ir vaiko sceninė laikysena. Dalyviai buvo drąsūs, puikios nuotaikos, linksmi, o konkurso komisija dosni – visus dalyvius apdovanojo padėkomis.
 Pačias žaviausias akimirkas įamžino mažieji fotografai – patys vaikai. Jie stengėsi savarankiškai atrasti geriausią šventės momentą ir jį įamžinti. Sugrįžus į grupes, vaikai vis prisiminė šventės akimirkas, žvelgdami į nuotraukas fotoaparato objektyve.