Lapkričio 6-14 dienomis darželyje visų dėmesys buvo skiriamas  saugaus eismo projekto „Aš saugus kelyje“ įgyvendinimui.  Svarbu yra ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžius, siekiant apsaugoti vaikus nuo nelaimingų atsitikimų. Savaitė prasidėjo pokalbiais grupėse apie šviesoforą ir ženklus, jų reikšmę keliuose: „Aš pažįstu šviesoforo spalvas ir ženklus kelyje“. Antrąją projekto dieną darželio ugdytiniai turėjo galimybę susipažinti  su  policijos pagalbininkais – šunimis. Darželyje savo programą pademonstravo kinologas Vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės būrio vadas Egidijus ir jo pagalbininkas  šuo Iksas.
Trečiadienį įstaigoje svečiavosi Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistės ir policijos bičiulis Amsis. Buvo vykdoma prevencinė akcija  „Aš važiuoju prisisegęs saugos diržu“.  Ar tikrai vaikai vežami į darželį saugiai, įsitikino ir policijos pareigūnės ir policijos pagalbininkas Amsis. Jie atvažiuojančius pasitiko prie darželio vartų, atkreipdami dėmesį į sėdinčių mašinose saugumą. Dovanojo visiems po atšvaitą.
O koks atšvaitas yra svarbus, su vaikais aptarėme likusias projekto dienas: „Aš nešioju atšvaitą- užsidėk jį ir tu“. Atšvaitas – tai lyg pėsčiojo „angelas sargas“. Pokalbių metu grupėse visi prisiminė ir tikime įsiminė, kad atšvaitą reikia dėvėti tamsiu paros metu bei esant blogoms oro sąlygoms. Buvo organizuota „Atšvaitų paroda“ – vaikai atsinešė jiems labiausiai patinkančius atšvaitus, mokėsi kaip juos teisingai užsidėti. Svarbiausia vaikams nuo mažens įdiegti supratimą, kad nešiodami atšvaitus būsime geriau matomi kelyje ir tai užtikrins mūsų saugumą įvairiu paros metu. „Aš saugus gatvėje“ –  tai praktiniai žygiai pėsčiomis. Jie vaikus skatina giliau suprasti, kaip svarbu tinkamai elgtis gatvėje, saugoti save ir kitus, būti nuoširdžiais eismo dalyviais. Gilina pagrindinių taisyklių suvokimą, jų gyvenimišką esmę kasdienoje.
Džiaugiamės, kad šis projektas bendram rūpesčiui apjungė šeimą, darželio bendruomenę kad mokydami vaikus saugaus elgesio gatvėje ir keliuose, rodydami jiems savo pavyzdį, įvairiais būdais skatiname mažuosius  būti drausmingais, atsargiais ir atidžiais keliuose, susitikimai su pareigūnais, praktinės-žaidybinės situacijos ugdo vaikų atsakingumą už savo ir kitų saugumą gatvėje, padeda vengti pavojų, deramai elgtis namuose ir darželyje.