Lapkričio 28 dieną Didlaukio gatvėje vakarėjant suspindo keliasdešimt, o gal net ir šimtai žibintų. Šis vakaras buvo ypatingas – žibintų vakaras. Vaikai su savo tėveliais atsinešė savo pagamintus nuostabius žibintus, lauke skambėjo paslaptinga muzika, o susirinkusius svečius prie tuščio laikrodžio pasitiko Laikrodininkas, seklys Noselė ir jo bendražygis šuo Kuba bei senolė Džiūvėsienė. Kas gi čia bus, klausinėjo tėveliai?

   O gi vaikai suprato ir žinojo, kodėl visi susirinkome į žibintų vakarą. Tiems, kurie primiršo, galime priminti, kad mūsų darželis dalyvauja Erasmus+ projekte „Naratyvinės žaidimo ir mokymosi erdvės“ ir šį rudenį vaikai drauge su auklėtojomis skaitė knygą „Seklys Noselė. Grojančio laikrodžio paslaptis“ ir žaidė naratyvinius žaidimus, kurių metu ieškojo pavogtų laikrodžio skaičių, nes seniai seniai, miesto centre stovėjo laikrodis, kuris buvo meilės, džiaugsmo simbolis, bet kažkam pavogus laikrodžio skaičius viskas pasikeitė –  visi ėmė skubėti, lėkti, neturėjo laiko ramiems pasibuvimams drauge su bičiuliais ar artimaisiais, tame mieste nebeliko nuoširdaus juoko, smagių prisiminimų. Tad laimei, kad šiame darželyje vaikai ieškojo pavogtų skaičių ir žibintų šventė buvo metas, kai vaikai suradę žemėlapius drauge su visais darželio vaikais surado dingusius skaičius ir į miestą sugrįžo vaikų juokas, žmonės ėmė mažiau skubėti.

   Tad vakaras tikrai buvo prasmingas, nes susirinkę bičiuliai dėkojo vaikams, kad jie labai stengėsi surasti pavogtus skaičius ir norėjo, kad žmonės mažiau skubėtų ir prisimintų, kad svarbiausia yra laikas praleistas drauge bei noras dalintis gerumu ne tik prieš Kalėdas, bet ištisus metus.

Na, o kokia nuostabi buvo ši  šventė, galite pamatyti nuotraukose.